DENİZYOLU TAŞIMACILIK GRUBU

    Denizyolu taşımacılık grubunda faaliyetlerimiz, 2011 yılında Özel armatörlere ait gemilerin bakımının akabine Ulaştırma Bakanlığına bağlı kurumlara ait gemi ve römorkörlerin makine bakımlarını yaparak başladı. Ve günümüze kadar bu alanda verdiğimiz hizmetleri büyüterek, hem özel kurumların hem de ülkemizde ulaştırma bakanlığına bu dalda hizmet veren tüm kurumların çözüm ortağı olmuş durumdayız. Denizcilik sektöründe çok fazla marka ve çok fazla model makine mevcut Mazlum Motor olarak bizi ayıran ise deneyimli ekibimizle MAK, ABC, Wartsila, Caterpillar, MTU, Mitshubishi, Volvo Penta, DAF, MAN, Scania, Baudouin, Detroit, Cummins, Perkins, Deutz vb. gibi marka farkı gözetmeksizin overhoul ihtiyacı gelmiş tüm ana makinelerin ve yardımcı makinelerin revizyonu konusunda hizmet verebilmemiz. Denizyolu taşımacılığında  verdiğimiz hizmetler şu şekildedir;

  • Gemi, yat ve römorkörlere ait servis-destek, danışmanlık ve arıza tespit hizmetleri.
  • Gemi, yat ve römorkörlere ait ana ve yardımcı makinelerinin ve komponentlerinin (Turbocharger, Governor, Kulerler, Pompalar, Çekvalf Kingston Valf ve Safety Valfleri, Cover'ler, Enjektör ve Yakıtlama Sistemi, Krank Mili , Eksantrik Mili vb. gibi) sistem üzerinden de-montesi ve sisteme monte hizmetleri.
  • Gemi, yat ve römorkörlere ait ana ve yardımcı makinelerinin sistem üzerinde veya sistem dışında  bakım onarım ve genel revizyonunu yapılması hizmetleri. 
  • Genel revizyonu yapılan, Gemi, yat ve römorkörlere ait makinelerin sistem dışında test ünitesinde tam yük altında teste sokup sonuç raporlama hizmeti.
  • Gemi, yat ve römorkörlere ait komponentlerinin (Turbocharger, Governor, Kulerler, Pompalar, Çekvalf Kingston Valf ve Safety Valfleri, Cover'ler, Enjektör ve Yakıtlama Sistemi, Krank Mili , Eksantrik Mili vb. gibi) sistem üzerinde veya sistem dışında bakım onarım ve revizyonun yapılması hizmetleri. 
  • Orjinal ve OEM yedek parça tedariği.

Referans listemiz ve iletişim için;

satis@mazlummotor.com 
0532 257 72 89