İŞ MAKİNELERİ VE JENERATÖR GRUBU

İş makineleri ve jeneratör sistemlerinde ki faaliyetlerimiz şirketimizin kuruluşu olan 1986 yıllarına dayanıyor. Sektöre girişimiz olan bu alanda şuanda faaliyetlerimiz iş makinesi veya jeneratörü olan özel işletmelerin, tüm kurumların ve müdürlüklerin, birçok yetkili ve özel servislerden gelen özel iş makinesi ve jeneratörlerine çözüm ortağı olarak devam ediyor. Piyasada süregelen işleyişler neticesinde çok farklı modeller ve makineler çalışmaktadır. Aynı iki iş makinesinde veya aynı iki jeneratörde farklı marka motor ayrı iki iş makinesi veya ayrı iki jeneratörde aynı model motor bulunabilir. Bunlar genellikle Detroit, Perkins, Cummins, Volvo Penta, Deutz, Mitsubishi, Caterpiilar, Wartsilla, Baudouin, John Deree, MTU vb. gibi birçok farklı markadan oluşur. Mazlum Motor olarak deneyimli ekibimizle Türkiye piyasasında bulunan jeneratörlerin marka farkı gözetmeksizin motorlarının revizyonu konusunda hizmet vermekteyiz. Bu grupta verdiğimiz hizmetler şu şekildedir;


 

  • İş makinelerine ve jeneratörlere ait servis-destek, danışmanlık ve arıza tespit hizmetleri.
  • İş makinesi ve jeneratörlere ait ana ve yardımcı makinelerinin ve komponentlerinin  (Yakıt ve enjektör sistemleri, Turbo, Governor, Soğutucular, Motora ait Pompalar, Silindir Kapakları, Hidrolik Sistemler, Elektronik Sistemler, Krank Mili Eksantrik Mili vb. gibi)  sistem üzerinden de-montesi ve sisteme monte hizmetleri.
  • İş makinesi ve jeneratörlere araçlarına ait ana ve yardımcı makinelerinin sistem üzerinde veya sistem dışında  bakım onarım ve genel revizyonunu yapılması hizmetleri. 
  • Genel revizyonu yapılan, İş makinesi ve jeneratörlere ait makinelerin sistem dışında test ünitesinde tam yük altında teste sokup sonuç raporlama hizmeti.
  • İş makinesi ve jeneratörlere ait komponentlerinin (Yakıt ve enjektör sistemleri, Turbo, Governor, Soğutucular, Motora ait Pompalar, Silindir Kapakları, Hidrolik Sistemler, Elektronik Sistemler, Krank Mili Eksantrik Mili vb. gibi) sistem üzerinde veya sistem dışında bakım onarım ve revizyonun yapılması hizmetleri. 
  • Orjinal ve OEM yedek parça tedariği.


Referans listemiz ve iletişim için;
satis@mazlummotor.com 
0532 257 72 89