Hakkımızda

Mazlum Motor faaliyetlerine 1990 yılında karayolu taşımacılık araçlarının motorlarının revizyonunu yaparak başlamıştır. 90’lardan günümüze yeni nesillere aktardığı bilgi ve birikimle faaliyet alanlarını genişleterek karayolu taşımacılığında hizmet veren araçların motorlarının yanına, jeneratörlerin ve iş makinelerinin motorlarını, demiryolu taşımacılığında hizmet veren araçların motorlarını ve denizyolu taşımacılığında hizmet veren araçların motorlarını revizyonunu da hizmet ağına eklemiştir.


Mazlum Motor’u ayrıcalıklı kılan faaliyetlerinde marka ve model farkı gözetmeksizin hizmet edebilmesidir. Bilindiği üzere piyasada birçok motor ve bu motorlara ait komponent markası mevcut, Mazlum Motor olarak bizi ayrıcalıklı kılan ise güçlü arşivimizle ve yılların verdiği deneyim ile bakım onarım ve revizyon konusunda, marka ve model farkı olmaksızın hizmet veren tek firma olmamız.


Mazlum Motor olarak faaliyetlerimizi Adana merkezli yönetmekteyiz. Adana’da iki Eskişehir,Sivas ve Hatay’da birer adet olmak üzere toplam 5 tesisimizle hizmet vermekteyiz.